1. Website Operator

Bu web sitesi Process Instruments (UK) Limited tarafından işletilmektedir. Firmamız İngiltere’de kayıtlı – Kayıt Numarası 03654457 olduğunu. Bizim KDV Numarası GB 712 7883 22 olduğunu. Bizim kayıtlı ofisi Process House, March Street, Burnley, Lancashire, BB12 0BT ve ofislerimiz yer almaktadır Process House, 14 March Street, Burnley, Lancashire, BB12 0BT. Sen bizi telefon edebilirsiniz +44 (0)1282 422 835 ya bizi faks +44 (0)1282 422 268 veya bize e-posta info@processinstruments.net:

2. Lisans

2.1 Process Instruments (UK) Limited size aşağıdaki Şartlar ve Koşullar üzerine bu web sitesini kullanmak için münhasır olmayan bir lisans verir.

2.2 Biz haber vermeden herhangi bir zamanda bu lisansı sona erdirebilir.

3. Web Sitesi malzemeler

3.1 Bu web sitesi tarafından sahip olunan veya İşletmeciye lisanslı malzeme içerir. Bu madde içerir, ancak tasarım, düzen, bak, görünüm ve grafik, bunlarla sınırlı değildir. Bu da dahil olmak üzere fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır, ancak Copyright sınırlı değildir.

3.2 Görüntüleyebilir, kişisel kullanım için ya da bizimle iş yapma amacıyla bu web sitesinde kullanmak, indirme ve malzeme depolayabilir. Ticari kullanım izin verilmez. Bizim önceden yazılı izni olmaksızın üçüncü şahıslara bu web sitesinde malzemenin kullanılabilir hale yeniden dağıtımı, yeniden yayınlanması veya başka yasaktır.

3.3 Bu web sitesinin izinsiz kullanımı suç tazminat talebi doğuran ve / veya olabilir.

4. Bilgilerin Doğruluğu

4.1 Bu web sitesinde yer alan bilgiler iyi niyetle ve genel bilgiler ve sadece ilgi için verilir. Haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir. Biz herhangi bir yanlışlıktan sorumlu ve hiçbir beyanda yapmak ve doğruluğu konusunda hiçbir garanti vermek (as maddede 6.3 belirlenen hariç) değildir.

4.2 Bu web sitesinde yer alan bilgiler dayanıyordu edilmemelidir ve tavsiye ya da öneri hiçbir şekilde teşkil etmez. Bu web sitesini kullanarak, herhangi bir tür bilgilerin dayandığı değil emin olun. Size ve adlandırılmış ya da web sitesinde adı geçen herhangi bir üçüncü taraf arasında yapılan herhangi düzenlemeler tek risk ve sorumluluk tamamıyle.

5. Bağlayıcı

5.1 Bu web sitesi diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bizim sıkı kontrolü altında olmayan başka web sitelerinin içeriğinden hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Herhangi bir bağlantı olması amaçlanmıştır değildir, ne de diğer web sitesi bizim tarafımızdan gibi herhangi bir şekilde onayı tefsir edilmelidir.

5.2 Bizim önceden yazılı izni olmaksızın başka bir web sitesine veya belgeye bu web sitesine bir bağlantı oluşturmak olmayabilir.

6. Yükümlülük

6.1 Bu web sitesinin kullanımının site ziyaretçileri tarafından kullanılıyor olabilir tüm donanım ve yazılımı ile uyumlu olacağını garanti yok.

6.2 Olarak Madde 6.3’de belirtilen dışında, herhangi sizin için hiçbir yükümlülük altında olacak (sözleşme herhangi bir yaralanma, ölüm, hasar veya dolaylı, direkt veya dolaylı kayıp için, haksız fiil (ihmal dahil), yasal görev ihlali, restitüsyon veya başka olsun hangi şartları, sınırlama, saf ekonomik kayıp, kar kaybı, iş kaybı, zarar şerefiye ve benzeri tükenmesi) gelirse gelsin, dışarı ya da bu web sitesinin veya kullanım kullanımı ile bağlantılı olarak ortaya çıkan neden olmadan, erişen dahil her üç indirirken veya herhangi bir bilgisayar virüsü sonucunda, sınırlama olmaksızın, herhangi bir bilgi veya dahil olmak üzere bu web sitesinde yer alan diğer malzemeler, güvenerek.

6.3 Bu Şartlar ve Koşullar dolandırıcılık için ya da bize dışlamak ya da sorumluluk hariç girişimi için yasadışı olacağı herhangi bir konu için, kişisel yaralanma veya ihmalimizden kaynaklanan ölüm size bizim sorumluluk (varsa) dışlamayın.

7. Gizlilik

Gizlilik Politikamız bu Şartlar ve Koşullar parçasıdır.

8. Komple Anlaşması

Bu Şartlar ve (Madde 7’de belirtilen Gizlilik Politikası dahil) Koşullar siz ve Operatör web sitesinin kullanımı ile ilgili olarak kabul etmiş tüm terimleri içerir.

9. Yargı ve bu Hüküm ve Koşulların Kabulü

Bu web sitesi kontrol ve İngiltere’deki ofislerimizden, Process Instruments (UK) Limited tarafından işletilmektedir. olursa olsun bu Şartlar ve Koşulların veya bu Kayıt ve Şartlar veya bu web sitesinde yer alan maddelerle ilgili olarak herhangi bir anlaşmazlık herhangi terimin tüm yönleriyle oluşumu, varlığı, inşaat, performans, geçerliliği İngiliz hukukuna tabi olacaktır. İngiliz mahkemeleri dışında veya bu Şartlar ve Koşulların ya da web sitesinin kullanımı ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkları münhasır yargı yetkisine sahiptir.

9.1 Bu web sitesinin kullanmaya devam bu Şartlar ve Koşullar kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bizimle Irtibata...

Tel: +90 532 351 59 87

E-posta: satis@processinstruments.com.tr

"İleri Teknoloji Ürünlerimizi,
25 Yıllık Uygulama
Tecrübemizle Hizmetinize
Sunuyoruz."

Kahraman Kalyoncu

Türkiye Takım Lideri

Tel: +44 (0)7908 765113

E-posta:daniel.nearney@processinstruments.net

"Temasa, ben yardımcı
olmaktan mutluluk duyarım."

Daniel Nearney

Merkez Büro İletişim

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Yardım için Aşağıdaki tıklayın

Bir Fiyatı Ihtiyacınız Var?

Değil Türkiye'de?