1. Website Operatörü

Bu internet sitesi, Process Instruments (UK) Limited tarafından işletilir. Şirketimiz, İngiltere’de – 03654457 Kayıt Numarasıyla kayıtlıdır. VAT Numaramız GB 712 7883 22’dir. Kayıtlı ofisimiz 4 Western Avenue, Burnley, Lancashire, BB11 4JW’de ve ofislerimiz İşlem Merkezi, March Street, Burnley, Lancashire, BB12 0BT’de bulunmaktadır. +44 (0)1282 422 835 numarasıyla bizi arayabilir ya da +44 (0)1282 422 268 numarasıyla bize faks gönderebilir ya da [email protected] adresinden bize email gönderebilirsiniz.

2. Lisans

2.1 Process Instruments (UK) Limited, Şartlar ve Koşullar ile bu websitesinin kullanımı için size özel olmayan bir lisans verir.

2.2 Herhangi bir zamanda haber vermeden bu lisansı sonlandırabiliriz.

3. Website’deki Materyaller

3.1 Bu internet sitesi Operatörün sahibi olduğu ya da Operatör adına lisanslı materyalleri içerir. Bu materyaller, sadece bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde tasarım, düzen, ifade, görünüm ve grafikleri içerir. Bu materyaller, Telif Hakkıyla sınırlı kalmayarak fikri mülkiyet yasalarıyla korunmaktadır.

3.2 Kişisel kullanım ve bizimle iş yapmak amacında olmanız durumunda internet sitemizdeki materyalleri görüntüleyebilir, kullanabilir, indirebilir ve depolayabilirsiniz. Ticari kullanıma izin verilmemektedir. Önceden izin alınmadan sitedeki materyallerin yeniden dağıtılması, yeniden yayınlanması ya da üçüncü kişilerin kullanımına açılması yasaktır.

3.3 Bu sitenin yetkisiz kullanımı tazminat talebi doğurabilir ve/veya suç teşkil edebilir.

4. Bilginin Doğruluğu

4.1 Bu sitedeki bilgiler iyi niyetle yalnızca genel bilgi sağlaması için verilmiştir. Bilgiler haber vermeden değiştirilebilirler. Yanlış bilgilerden sorumlu değiliz ve (madde 6.3’de belirtilen hariç) bilgilerin doğruluğu hakkında hiçbir beyanda bulunmayız ve garanti vermeyiz.

4.2 Bu internet sitesindeki bilgilere güvenilmemelidir ve tavsiye ya da öneri şeklinde görülmemelidir. Bu siteyi kullanarak, hiçbir bilgiye güvenmediğinizi onaylamış oluyorsunuz. Siz ve üçüncü kişiler arasında internet sitesinin adının geçtiği ya da atfedildiği tüm düzenlemeler sizin için bir risktir ve sorumluluğu size aittir.

5. Bağlantı

5.1 Bu site diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Sıkı kontrolümüz altında olmayan hiçbir sitenin sorumluluğunu ve yükümlülüğünü kabul etmiyoruz. Hiç bir bağlantı ne bir amaçla verilmiş ne de diğer siteleri onayladığımızı göstermek için verilmiştir.

5.2 Yazılı iznimiz olmadan sitemize başka bir sitenin ya da dökümanın linkini veremezsiniz.

6. Yükümlülük

6.1 Bu sitenin, site ziyaretçilerinin kullanmış olduğu donanım ve yazılımlarla tamamen uyumlu olduğunu garanti etmiyoruz.

6.2 Madde 6.3’de belirtilenler hariç, kontrat, haksız fiil (ihmal dahil), resmi bir görevin ihlali, tazminat, sakatlanma, ölüm, hasara neden olan olaylar ya da direk, direk olmayan veya önemli kayıp (hükümlerin içerdiği tüm üçler, limitsiz, saf ekonomik kayıp, kar kaybı, iş kaybı, itibar kaybı ve benzer kayıplar) her ne olursa olsun hiçbirinde sorumlu değiliz. Bunlar dışında; sitenin kullanımından kaynaklanan ya da sitedeki herhangi bir bilginin kullanımından, erişiminden, indirilmesinden ya da güvenilmesinden kaynaklanan virüs bulaşması gibi sorunlardan sorumlu değiliz.

6.3 Bu Şartlar ve Koşullar, ihmalimiz, ddlandırıcılık ya da yükümlülüklerimizi gerçekleştirmemizden kaynaklanan kişisel kazalar ve ölümlerden sorumlu olduğumuzu (eğer varsa) göstermektedir.

7. Gizlilik

Gizlilik Politikamız, bu Şartların ve Koşulların bir kısmını şekillendirir.

8. Tüm Anlaşma

Bu Şartlar ve Koşullar (Madde 7’de atfedilen Gizlilik Politikası dahil), bu sitenin kullanımıyla ilgili hem sizin hem de operatörün kabul ettiği tüm hükümleri içerir.

9. Şartların ve Koşulların Hükmü ve Kabulü

Bu internet sitesi Process Instruments (UK) tarafından İngiltere’deki ofislerimizden kontrol edilmekte ve işletilmektedir. Bu Şartlar ve Koşulların tüm yönleriyle oluşumu, varlığı, yapısı, performansı, geçerliliği ya da bu Şartlar ve Koşulların herhangi bir hükmü ya da sitedeki bulunan materyallerle ilişkili bir anlaşmazlık İngiliz yasaları tarafından yönetilir. Bu Şartlar ve Koşullardan ya da internet sitesinin kullanımından kaynaklanan hataların çözümü için İngiliz Mahkemeleri münhasır yargılama yetkisine sahiptir.

9.1 Siteyi kullanmaya devam etmeniz bu Şartlar ve Koşalları kabul ettiğinizi gösterir.