Yeni Zellanda Queenstown Lakes Bölgesi

Yeni Zellanda Queenstown Lakes Bölgesi

Her ikisi de Yeni Zellanda’nın Queenstown Lakes Bölgesinde bulunabilir!

Görsel olarak çarpıcı bir manzaraya sahip Queenstown Lakes Bölgesi Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin belli bir kısmının çekildiği yer olarak film ekibine ev sahipliği yapmıştır ve son birkaç ay içerisinde Chemical Feed Solutions Ltd. (analiz kontrol paketleri tasarlayan ve imal eden firma) Yeni Zellanda’daki Queenstown Lakes Bölgesindeki tüm klor analizörlerini CRIUS HaloSense artik klor analizörleriyle değiştirmiştir. Veolia’daki çalışmanın tamamlanmasını takiben Chemical Feed Solutions şirketinden Mark Parry, ekipmanların Pi’den tedarik edildiğini söyledi:

Pi Klor Analizörü

Pi Klor Analizörü

“Tüm klor / pH analizörleri iyi çalışıyor ( artik klor analizörleri, önceki klor analizörlerinden daha istikrarlı). Giden ilk parti, bu yıl Temmuzun başında giden 2 adet pH girişli CRIUS analizörüydü. O zamandan beri bölgedeki tüm su arıtma tesislerine artik CRIUS analizörleri (2 adet) kurduk (4 adet su arıtma tesisi, 8 adet Klor / pH analizörü).”

CRIUS HaloSense denetleyicileri potansiyostatik klor – amperometrik membranlı klor sensörüdür. Bu serbest klor sensörü pH değişimlerine karşı düşük bir hassasiyete sahiptir ve bu durum çok istikrarlı bir çevrimiçi klor ölçümü ile enstrüman kontrolü sağlar. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.