Diğer ürünlerimiz, marka isimlerimiz ve logolarımızla beraber Process Instruments (UK) Limited adı ve/veya logomuz, kayıtlı ticarer markalarımızdır ve izinsiz olarak çoğaltılamazlar. Tüm tasarımlar, metinler, grafikler, bu internet sitesinde görüntülenen düzenlemeler ve tüm yazılım derlemeler, temel kaynak kodu, yazılım ve bu sitedeki diğer tüm materyaller, bize veya içerik ve teknoloji sağlayıcılarıma aittir ya da lisanslıdır. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Bu sitedeki sert kopya bölümleri için kişisel kullanım amacıyla ya da bizimle iş yapmak amacıyla yapılan elektronik kopyalama ve çıktı alma işlemlerine izin verilir. Bunlar dışında bu web sitesindeki diğer materyallerin (yukarıda belirtilenler dışında başka amaçlar için üretimi de dahil olmak üzere, düzenlenmesi, dağıtılması ve yayınlanması) önceden yazılı izni olmadan kullanımı yasaktır.

Copyright © 2016

Process Instruments (UK) Limited – İşlem Merkezi, March Street, Burnley, Lancashire, BB12 0BT ve/veya içerik sağlayıcılarımız, temin edilen tüm içeriğin telif haklarına sahiplerdir.