Blog

Midleton yakın Cork, İrlanda için koagülasyon Kontrolü

Pıhtılaşma kontrolü, Cork yakın İşleri İrlanda güvenli içme suyuna ve İrlanda Su ve Cork İlçe Belediyesi Midleton Su Arıtma en son teknoloji yatırım üretimi için esastır.

(Ham su ve pıhtılaşmış su için) pH sensörü ve bir Streaming Akım monitör (suda organik ölçmek için) bir merkezi kontrol, UV254 monitörün oluşan Pi’nin bir otomatik koagülasyon kontrol sistemi tüm (şarj sonrası pıhtılaşma ek ölçmek için) basit ve sezgisel bir HMI (ekran ve düğmeler) ile bir merkezi kontrol bağlanın.

Kumandadan pıhtılaşma kontrolör otomatik ölçüm sonuçlarına bağlı olarak daha fazla veya daha az pıhtılaşma pompaları bir dozlama pompasını kontrol ölçülen büyüklüğe birini kullanır.

Kontrol suda organik baskın olduğunda pıhtılaşma kontrol etmek için UV254 ölçümü kullanabilir, örneğin kolayca ve basit bir pıhtılaştırıcı dayandığı Ölçüleni değiştirme yarar. yağmur yağdığında ve ham su yapısı değiştiğinde (örneğin bulanıklık yukarı gider) o koagülant kontrolünü değiştirmek için daha uygun olabilir zaman ham su bulanıklık dayalı olması. Daha fazla bilgi bitki edinilebilir gibi gelecekte de, süreci otomatik olmasına rağmen şu anda bu tür değişikliklerin elle yapılabilir olacaktır.

Geçmişte pıhtılaşma kontrol sistemleri ya ham su değişimleri, ya da birden fazla değişken onları pahalı ve hantal hale karmaşık bir algoritma girecek şekilde anladıkları ve yönetmek zordur olarak ne zaman onları güvenilmez hale tek bir ölçülenin dayandırılmıştır.

Pi çözümü tüm böylelikle değiştirilebilir ham su ile başa çıkmak için yeteneği dahil ederken tek ölçüm sistemlerinin sadeliği koruyarak, ham su koşullarına göre seçilebilir aynı analizci, içinde birden fazla tek ölçülen kontrol sistemlerine sahip olmaktır.

Pi’nin pıhtılaşma denetleyicisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız. Pi diğer ürünleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız. ekibimizin bir üyesi olan bir uygulamayı görüşmek üzere, lütfen buraya tıklayınız.

June 8th, 2016|Haberler|

Pi Yeni Analizörleri Kontrolörler

Pi son kontrolörleri yerel distribütörünüzden satın almak için artık tam ve kullanılabilir. Pi yeni üzerinde çalışmaya devam ediyor CRONOS® ve Sürüm 3 CRIUS® yaklaşık üç yıldır ve analizörü fonksiyonel, esneklik ve uygun fiyatta, kontrolör pazarında yeni bir seviyeye getirmek.

Iki yeni kontrolörleri de dahil olmak üzere yeni bir dizi özellik tanıtan su kalitesi analizörleri piyasaya elektronik bir son derece yetenekli bir set getirmek;

  • Cep telefonu tarzı sezgisel gezinme,
  • Tüm sensörlerin üzerinde proaktif bakım uyarıları,
  • Esnek izinlere sahip 20 ayrı güvenlik şifreleri,
  • Bir e-tabloda ihracat ve analiz kolaylığı için sanat “grup” veri günlükleri durumu.

O en gurur ne yeni özellik sorulduğunda, Pi’nin Geliştirme Direktörü Dr Craig Stracey yatan kod yapısına atıfta “Biz Pi’nin analizörü ailesinin bu en son sürümü için kod yazdım yolu kolaylıkla, son derece sağlam olduğunu yükseltmeleri gelir, kullanımı çok kolay ve harika görünüyor!”

Onun müşteriler bunu alıyorduk nasıl sorulduğunda, Uzak Doğu Dr. Rob Paramore için Pi’nin bölge müdürü yorumladı “Onlar love it! Bu onlar ve operatörler için kullanımı çok kolay, henüz gerçekten büyük özellikleri bir sürü vardır. PID kontrol süper ve kaydedilen analizör her ayarı ile bir insan okunabilir dosya indirilebilir hizmet dosyası gibi bazı büyük özellikleri vardır. Bu hizmet veya kurulum sorunlarıyla ilgili yardım için muhteşem olduğunu ve bir yedek olarak olması harika. Onlar gerçekten de alınan oldum.”

Yeni CRONOS® ve CRIUS® Şimdi tüm dünyada sevk edilmiştir ve tam kapsamlı I/O, veri kaydı ve PID kontrolleri ile donatılmıştır. Bir dünya dayak bulut tabanlı uzaktan erişim paketi tamamlıyor. “Online – analiz önünde yapabilir olursa olsun, dünyanın diğer taraftan yapabilir!”

Eğer Pi’nin yeni denetleyicileri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitemizi ziyaret www.processinstruments.com.tr. Indirmek için bizim CRONOS® ve CRIUS® broşür, buraya tıkla, ya da […]

May 25th, 2016|Haberler|

Pi Yüzme Havuzu Kontrolör Pennsylvania, USA’de bir okulda yüklenir

Pi A yüzme havuzu kontrolörü tarafından kurulduktan Link Automation Owen J Roberts Ortaokulu’nda, Pennsylvania.

CRIUS® AquaSense için okulun 25 yarda yarışma havuzu monitörlere ORP, pH ve serbest klor, bunların tümü görüntüler hem de sıcaklık. 4-20mA çıkışını kullanarak, onlar da harici LED ekranda gerçek zamanlı olarak havuz güvertede pH ve klor düzeyleri, görüntüleniyor.

AquaSense denetleyici Yüksek Kapasiteli Besleme (HCF) Klorlama Sistemi yönetiyor ve çamaşır suyu ve tuzruhu hem bir eduction beslemeyi kullanarak hemen hemen tüm koşullarda 0.02ppm ve 0.01pH içinde sürdürmektedir.

Hakkında daha fazla bilgi için yüzme havuzu kontrolörleri fPi, ziyaret edebilirsiniz bizim web sitesi, veya ayrıntılı olarak başvurunuzu görüşmek üzere, bize bir halka vermek bugün.

May 19th, 2016|Haberler|

Avustralya (WIOA) Konferansı Su Sanayi Operatörleri Derneği Pi’nin yeni denetleyicisi almak Bintech

Geçen yıl, Pi’nin Avustralyalı ortağı Bintech WIOA katıldı 78 Victoria Su Sanayi Operasyon Konferansı ve Sergisi Bendigo düzenlenen ve onların standın parçası olarak Pi’nin yeni denetleyicisi gösterdi.

2 ve 3 Eylül tarihlerinde konferans, 1300 su sektöründe çalışanların katıldığı ve onlara ağ ve son gelişmeleri ve teknolojileri paylaşırken fikir ve konuları tartışmak için bir şans verdi.

WIOA cetkileşimleri, sunumlar ve şirket standları aracılığıyla bilgi ve becerilerini paylaşarak, teknik ekipman, ürün ve hizmetlerle ilgili sektördeki son gelişmeleri görüşmek üzere diğer su sektör profesyonelleri ile tanışma fırsatı sağlamayı hedefliyoruz onferences.

Bintech Pi’nin üçüncü nesil tedarik başladı CRONOS® and CRIUS® bu alanda uzmanlaşmış Avustralya çapında kontrolörleri, serbest ve toplam klor analizörleri, ozone analysers, Çözünmüş oksijen monitörler, bulanıklık/askıda katı madde metre, pH metre ve ORP metres.

FSüreç Aletleri analizörleri kullanarak Bintech tarafından yürütülen projeler hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.processinstruments.com.au Avustralya veya www.bintech.com.au.

May 19th, 2016|Haberler|

USA’de artık Pi Havuz Kontrolörleri Yüzme

Pi Yüzme Havuzu Kontrolörleri (AquaSense) tarafından seçilmiştir Link Automation onların mevcut ve yeni müşterilere sunulacak.

Link Automation, New Jersey merkezli, ondan fazla yüklü değil AquaSense Amerika’nın Kuzey Doğu’da ve enstrüman etiketleme ve havuz sektörü için birincil sunan yapım özeldir sonuçlardan çok memnun olmuştur.

Link Pi adlı AquaSense havuz denetleyicisi seçmişti neden sorulduğunda, Link Automation Chris Tedeschi Biz kullanma seçeneği ile büyük bir kalite kontrolörü arıyordum var “dedi ORP veya klor sensörleri biz eminiz bir süre için ana havuz kontrolü ve Pi’nin AquaSense fazla on yüklü olan bunu buldum. Sensörlerin kalitesi kesinlikle harika ve mükemmel havuz kontrol ve mutlu müşteriler yol açar. Tabanlı tam bir bulut gibi bazı büyük özellikleri de vardır uzaktan erişim.”

Kuzey Amerika Yüzme Havuzu Pazar Mike Riding genişleme sorulduğunda, Pi’nin Genel Müdürü Amerikan Havuz Pazar bazı çok kurulmuş oyuncularla belirli zorluklar sağlar “dedi. Pi ile doğrudan çalışmak için çok mutlu olduğunu Link Automation USA’nin Kuzey Doğu. Bağlantı kalite ve hizmet için bir üne sahip bir çok profesyonel bir ekip ve biz sağlayabilir Değişken Frekans Sürücü kontrolü de dahil olmak üzere daha kurulmuş rakipleri karşısında çok sayıda avantaj sunar olarak biz ticari havuz pazara önemli yayılmakta yapmak eminiz önemli enerji maliyet tasarrufu ile kullanıcı!”

Pi şu anda aktif olarak ABD’nin diğer bölgelerinde Havuzu Sanayi hizmet şirketleri ile Havuz alanı ortaklıklar arıyor. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin web sitesi veya çekinmeyin bizi arayın.

May 19th, 2016|Haberler|