Blog

Pi Yüzme Havuzu Kontrolör Pennsylvania, USA’de bir okulda yüklenir

Pi A yüzme havuzu kontrolörü tarafından kurulduktan Link Automation Owen J Roberts Ortaokulu’nda, Pennsylvania.

CRIUS® AquaSense için okulun 25 yarda yarışma havuzu monitörlere ORP, pH ve serbest klor, bunların tümü görüntüler hem de sıcaklık. 4-20mA çıkışını kullanarak, onlar da harici LED ekranda gerçek zamanlı olarak havuz güvertede pH ve klor düzeyleri, görüntüleniyor.

AquaSense denetleyici Yüksek Kapasiteli Besleme (HCF) Klorlama Sistemi yönetiyor ve çamaşır suyu ve tuzruhu hem bir eduction beslemeyi kullanarak hemen hemen tüm koşullarda 0.02ppm ve 0.01pH içinde sürdürmektedir.

Hakkında daha fazla bilgi için yüzme havuzu kontrolörleri fPi, ziyaret edebilirsiniz bizim web sitesi, veya ayrıntılı olarak başvurunuzu görüşmek üzere, bize bir halka vermek bugün.

May 19th, 2016|Haberler|

Avustralya (WIOA) Konferansı Su Sanayi Operatörleri Derneği Pi’nin yeni denetleyicisi almak Bintech

Geçen yıl, Pi’nin Avustralyalı ortağı Bintech WIOA katıldı 78 Victoria Su Sanayi Operasyon Konferansı ve Sergisi Bendigo düzenlenen ve onların standın parçası olarak Pi’nin yeni denetleyicisi gösterdi.

2 ve 3 Eylül tarihlerinde konferans, 1300 su sektöründe çalışanların katıldığı ve onlara ağ ve son gelişmeleri ve teknolojileri paylaşırken fikir ve konuları tartışmak için bir şans verdi.

WIOA cetkileşimleri, sunumlar ve şirket standları aracılığıyla bilgi ve becerilerini paylaşarak, teknik ekipman, ürün ve hizmetlerle ilgili sektördeki son gelişmeleri görüşmek üzere diğer su sektör profesyonelleri ile tanışma fırsatı sağlamayı hedefliyoruz onferences.

Bintech Pi’nin üçüncü nesil tedarik başladı CRONOS® and CRIUS® bu alanda uzmanlaşmış Avustralya çapında kontrolörleri, serbest ve toplam klor analizörleri, ozone analysers, Çözünmüş oksijen monitörler, bulanıklık/askıda katı madde metre, pH metre ve ORP metres.

FSüreç Aletleri analizörleri kullanarak Bintech tarafından yürütülen projeler hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.processinstruments.com.au Avustralya veya www.bintech.com.au.

May 19th, 2016|Haberler|

USA’de artık Pi Havuz Kontrolörleri Yüzme

Pi Yüzme Havuzu Kontrolörleri (AquaSense) tarafından seçilmiştir Link Automation onların mevcut ve yeni müşterilere sunulacak.

Link Automation, New Jersey merkezli, ondan fazla yüklü değil AquaSense Amerika’nın Kuzey Doğu’da ve enstrüman etiketleme ve havuz sektörü için birincil sunan yapım özeldir sonuçlardan çok memnun olmuştur.

Link Pi adlı AquaSense havuz denetleyicisi seçmişti neden sorulduğunda, Link Automation Chris Tedeschi Biz kullanma seçeneği ile büyük bir kalite kontrolörü arıyordum var “dedi ORP veya klor sensörleri biz eminiz bir süre için ana havuz kontrolü ve Pi’nin AquaSense fazla on yüklü olan bunu buldum. Sensörlerin kalitesi kesinlikle harika ve mükemmel havuz kontrol ve mutlu müşteriler yol açar. Tabanlı tam bir bulut gibi bazı büyük özellikleri de vardır uzaktan erişim.”

Kuzey Amerika Yüzme Havuzu Pazar Mike Riding genişleme sorulduğunda, Pi’nin Genel Müdürü Amerikan Havuz Pazar bazı çok kurulmuş oyuncularla belirli zorluklar sağlar “dedi. Pi ile doğrudan çalışmak için çok mutlu olduğunu Link Automation USA’nin Kuzey Doğu. Bağlantı kalite ve hizmet için bir üne sahip bir çok profesyonel bir ekip ve biz sağlayabilir Değişken Frekans Sürücü kontrolü de dahil olmak üzere daha kurulmuş rakipleri karşısında çok sayıda avantaj sunar olarak biz ticari havuz pazara önemli yayılmakta yapmak eminiz önemli enerji maliyet tasarrufu ile kullanıcı!”

Pi şu anda aktif olarak ABD’nin diğer bölgelerinde Havuzu Sanayi hizmet şirketleri ile Havuz alanı ortaklıklar arıyor. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin web sitesi veya çekinmeyin bizi arayın.

May 19th, 2016|Haberler|

Kamu Hizmetleri Kurulu Singapur Pi’nin Serbest Klor Analizcisini kullanmaya başlamak

Pi klor Analizörleri sağlandığını Singapur’un Kamu Hizmetleri Kurulu (PUB) tarafından AI Analytical.

TSingapur Hükümeti tarafından işletilen PUB iki satın CRONOS® HaloSense serbest klor ana sitesinde kullanılmak üzere analiz ve bir CRONOS® HaloSense onların küçük sitelerden birinde kullanılmak üzere sıfır klor analizörü.

Klor denetleyicileri Pi’nin HaloSense aralığı havuz suyu, atık su, gıda yıkama ve kağıt ve kağıt hamuru endüstrisinde suların bir dizi yüzme örneğin klor kontrolü ve ölçümü gerektiren birçok uygulama, içme suyu, deniz suyu, proses suyu olarak kullanılabilir . Onlar düşük satın alma maliyeti ve düşük sahip olma maliyeti ile, daha düşük pH bağımlılığı ile istikrarlı ve tampon ve reagentless güvenilirdir.

Singapur’un PUB Singapur’un su temini yönetir ve su toplanması, üretim, dağıtım ve ıslah sorumludur. Elli yıl önce, Singapur nedeniyle akarsularda doğal su kaynaklarının yetersizliği ve kirliliği su kıtlığı ile mücadele etti. Singapur Hükümeti yatırım ve sağlam, sürdürülebilir su kaynağı inşa ederek etrafında döndü.

Tarafından yürütülen projeleri hakkında daha fazla bilgi için AI Analytical kullanma Process Instruments analizörleri ziyaret edin www.processinstruments.sg Singapore, ya da www.ai-analytical.com.sg. senin klor yönetimi lütfen ihtiyacı görüşmek üzere bizi arayın ve uygulama uzmanlarımızın birine konuşuyoruz.

May 19th, 2016|Haberler|

Pi, ISO 14001 ve BS OHSAS 18001 sertifikasına

Pi sekiz yıl ISO 9001 sertifikalı ve ‘s ürünleri ve iç sistemler kalitesi övünür edilmiştir.

Pi’nin sağlığı ve güvenliği ve 2002 yılında Entegre Yönetim Sistemi (EYS) içine kalite politikaları ve prosedürleri ile çevresel yönleri yönetimi için resmi prosedürleri entegre sonra, Pi Ekim 2015’te bir denetim sonrasında, Pi ISO sahip olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar 14001 ve OHSAS 18001 sistemi akredite tarafından onaylı I-PAS (The Independent, Profesyonel, Değerlendirme Hizmetleri).

Bu başarı konuşan Pi Marija Izika ben tüm zor işi ödedi ve İş Sağlığı ve Güvenliği sistemleri ve prosedürleri zaten Pi’nin çalışanları ve ziyaretçiler için daha güvenli bir ortam sağlıyor çok mutluyum “dedi. Pi de çok ciddi bir çevresel sorumluluklarını olduğunu alır ve bu akreditasyon sürdürülebilir ve sorumlu yönetime olan bağlılığımızı gösteriyor. “

May 19th, 2016|Haberler|