Blog

Neden Rio Olimpiyatları havuz yeşil gitti?

Size şimdi birçok Rio Olimpiyatları’nda yeşil dalış havuzu görüntüleri görmüş olacak, ama ne karanlık yeşil mavi kristal su dönüşü yaptı tarafından ?

Kimse kesin olarak bilmiyor ama o Rio Olimpiyatları havuz bakım ekibi havuz yeşil dönüm bir alg çiçek sonuçlandı suyun pH kontrol etmek için kimyasallar bitti gibi görünmektedir . sutopu havuzunda aynı olmasını önlemek için bakım ekibi şimdi sutopu ekipleri için sorunlara neden olan havuz, içine klor yüksek düzeyde dozda var .

Olay bir online kontrolörün kullanımı gibi ile önlenebilir olurdu Pi’s AquaSense havuz denetleyicisi yüzme. Kimyasallar bitti olsaydı Artı, böyle bir sistem alarm gitti ve bunun olmasını önlemek için bakım ekibi etkin olurdu.

Pi’nin AquaSense havuz pH ve klor seviyesini ölçer ve kimyasal dozlama ile bu kontrol eder. AquaSense ayrıca 2G/3G modem veya TCP/IP Yerel Alan Ağı (LAN) üzerinden doğrudan bilgisayarınıza gönderilmek üzere veri, alarmlar ve kurulum bilgileri sağlayan, internet üzerinden uzaktan erişilebilir. Belki Rio Olimpiyatları havuz bakım ekibi Pi analizörü satın almış olmalı ?

Pi’nin AquaSense denetleyicisi hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buraya tıkla. daha ayrıntılı bir uygulama görüşmek üzere, çekinmeyin bizi arayın.

August 24th, 2016|Haberler|

Shanghai Lim M & E Co Ltd Aquatech Çin Pi’nin yeni denetleyicileri almak

Pi’nin Shanghai merkezli distribütörü Shanghai Lim M & E Co. Ltd
katıldı Aquatech China, ve standın bir parçası olarak Pi’nin yeni denetleyicileri ve Pi’nin sensörlerini sergiledi.

Pi’nin iki yeni kontrolörleri, Version 3 CRONOS® ve CRIUS®, dahil olmak üzere yeni bir dizi özellik tanıtan su kalitesi analizörü pazarına elektronik son derece yetenekli bir set getirmek;

  • Cep telefonu tarzı sezgisel gezinme,
  • Tüm sensörlerin üzerinde Proaktif bakım uyarıları,
  • Esnek izinlere sahip 20 ayrı güvenlik şifreleri,
  • Bir e-tabloda ihracat ve analiz kolaylığı için sanat “grup” veri günlükleri durumu.

Shanghai Lim M & E Co. Ltd konusunda uzmanlaşmış, China’de Pi’nin üçüncü nesil kontrolörleri temin başladı ozon analiz and pH metre.

15 Haziran üç gün boyunca düzenlenen etkinlik, süreç, içme ve atık su endüstrisinde pazar lideri için Çin’in en büyük uluslararası su fuardır.

Pi’nin yeni denetleyicileri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buraya tıkla.
Süreç Aletleri analizörleri kullanılarak yürütülen projeler hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.processinstruments.com.tr, veya uygulama uzmanları a birini vermek çağrı.

August 9th, 2016|Haberler|

Pi yeni Kalite, Sağlık ve Güvenlik ve Çevresel Etki Koordinatörü ağırlıyor

Kapsamlı ama keyifli görüşme sürecinden sonra Chantelle Greenhalgh adayların güçlü bir alanından seçildi ve Pazartesi 25 Nisan yeni görevine başladı.

Rolü onu ne çekti sorulduğunda, Chantelle benim için doğru bir rol bulana kadar birkaç sabit sözleşme rolleri yaptık bu yüzden bir sorun gerektiği gibi aynı işverenle sürekli istihdam uzun bir süre sonra, ben hissettim “dedi. Kalite, H & amp sonra Looking; S ve bir dost, teknik üretim şirketi Çevresel özellikler benim için doğru hissediyor. Ben bu büyük bir şirket için gerçek bir fark yaratmak mümkün olacak ve Pi’nin müşterilerin ilk kez ve her zaman tam olarak ne gerek olsun sağlamak benim rol oynayabilir. ürünlerin ve uygulamaların teknik doğası benim ayak beni tutacak ve onun büyük gibi kararlı profesyonellerden oluşan bir ekibin parçası olmak için. ”

Mike Riding, Pi’nin Genel Müdürü muhtemelen doğru rolü için Pi burada yapmak en önemli işi doğru insanlarla olan bulma “, işe alım sürecinde sevk ve biz Chantelle en çaptaki bir aday çekmek mümkün olmuştur özellikle memnunum . Sadece o sonra arayan ve biz itimat iç sistemlerin geliştirilmesi, Pi için son derece iyi bir iş yapacak ben eminim, ama ben o meydan için yeni bir bakış açısı ve yeni fikirler sunan, ekip yeni bir boyut getireceğini düşünüyorum mevcut durum. Ben Chantelle ile yakından çalışmayı dört gözle bekliyorum. ”

Pi genişletmeye devam ediyor ve şu anda satış ekibine katılmak için ekstra uygulamalar ve mühendislik yetenek için işe ve ayrıca başka bir bilim adamı Geliştirme departmanında çalışmak üzere.

Pi hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz www.processinstruments.com.tr,
ya da 44 1282 422835 bize bir çağrı vermek için çekinmeyin.

August 9th, 2016|Haberler|

Midleton yakın Cork, İrlanda için koagülasyon Kontrolü

Pıhtılaşma kontrolü, Cork yakın İşleri İrlanda güvenli içme suyuna ve İrlanda Su ve Cork İlçe Belediyesi Midleton Su Arıtma en son teknoloji yatırım üretimi için esastır.

(Ham su ve pıhtılaşmış su için) pH sensörü ve bir Streaming Akım monitör (suda organik ölçmek için) bir merkezi kontrol, UV254 monitörün oluşan Pi’nin bir otomatik koagülasyon kontrol sistemi tüm (şarj sonrası pıhtılaşma ek ölçmek için) basit ve sezgisel bir HMI (ekran ve düğmeler) ile bir merkezi kontrol bağlanın.

Kumandadan pıhtılaşma kontrolör otomatik ölçüm sonuçlarına bağlı olarak daha fazla veya daha az pıhtılaşma pompaları bir dozlama pompasını kontrol ölçülen büyüklüğe birini kullanır.

Kontrol suda organik baskın olduğunda pıhtılaşma kontrol etmek için UV254 ölçümü kullanabilir, örneğin kolayca ve basit bir pıhtılaştırıcı dayandığı Ölçüleni değiştirme yarar. yağmur yağdığında ve ham su yapısı değiştiğinde (örneğin bulanıklık yukarı gider) o koagülant kontrolünü değiştirmek için daha uygun olabilir zaman ham su bulanıklık dayalı olması. Daha fazla bilgi bitki edinilebilir gibi gelecekte de, süreci otomatik olmasına rağmen şu anda bu tür değişikliklerin elle yapılabilir olacaktır.

Geçmişte pıhtılaşma kontrol sistemleri ya ham su değişimleri, ya da birden fazla değişken onları pahalı ve hantal hale karmaşık bir algoritma girecek şekilde anladıkları ve yönetmek zordur olarak ne zaman onları güvenilmez hale tek bir ölçülenin dayandırılmıştır.

Pi çözümü tüm böylelikle değiştirilebilir ham su ile başa çıkmak için yeteneği dahil ederken tek ölçüm sistemlerinin sadeliği koruyarak, ham su koşullarına göre seçilebilir aynı analizci, içinde birden fazla tek ölçülen kontrol sistemlerine sahip olmaktır.

Pi’nin pıhtılaşma denetleyicisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız. Pi diğer ürünleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız. ekibimizin bir üyesi olan bir uygulamayı görüşmek üzere, lütfen buraya tıklayınız.

June 8th, 2016|Haberler|

Pi Yeni Analizörleri Kontrolörler

Pi son kontrolörleri yerel distribütörünüzden satın almak için artık tam ve kullanılabilir. Pi yeni üzerinde çalışmaya devam ediyor CRONOS® ve Sürüm 3 CRIUS® yaklaşık üç yıldır ve analizörü fonksiyonel, esneklik ve uygun fiyatta, kontrolör pazarında yeni bir seviyeye getirmek.

Iki yeni kontrolörleri de dahil olmak üzere yeni bir dizi özellik tanıtan su kalitesi analizörleri piyasaya elektronik bir son derece yetenekli bir set getirmek;

  • Cep telefonu tarzı sezgisel gezinme,
  • Tüm sensörlerin üzerinde proaktif bakım uyarıları,
  • Esnek izinlere sahip 20 ayrı güvenlik şifreleri,
  • Bir e-tabloda ihracat ve analiz kolaylığı için sanat “grup” veri günlükleri durumu.

O en gurur ne yeni özellik sorulduğunda, Pi’nin Geliştirme Direktörü Dr Craig Stracey yatan kod yapısına atıfta “Biz Pi’nin analizörü ailesinin bu en son sürümü için kod yazdım yolu kolaylıkla, son derece sağlam olduğunu yükseltmeleri gelir, kullanımı çok kolay ve harika görünüyor!”

Onun müşteriler bunu alıyorduk nasıl sorulduğunda, Uzak Doğu Dr. Rob Paramore için Pi’nin bölge müdürü yorumladı “Onlar love it! Bu onlar ve operatörler için kullanımı çok kolay, henüz gerçekten büyük özellikleri bir sürü vardır. PID kontrol süper ve kaydedilen analizör her ayarı ile bir insan okunabilir dosya indirilebilir hizmet dosyası gibi bazı büyük özellikleri vardır. Bu hizmet veya kurulum sorunlarıyla ilgili yardım için muhteşem olduğunu ve bir yedek olarak olması harika. Onlar gerçekten de alınan oldum.”

Yeni CRONOS® ve CRIUS® Şimdi tüm dünyada sevk edilmiştir ve tam kapsamlı I/O, veri kaydı ve PID kontrolleri ile donatılmıştır. Bir dünya dayak bulut tabanlı uzaktan erişim paketi tamamlıyor. “Online – analiz önünde yapabilir olursa olsun, dünyanın diğer taraftan yapabilir!”

Eğer Pi’nin yeni denetleyicileri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitemizi ziyaret www.processinstruments.com.tr. Indirmek için bizim CRONOS® ve CRIUS® broşür, buraya tıkla, ya da […]

May 25th, 2016|Haberler|