Pi, dünyadaki en iyi Bağlı Klor Analizörlerinin bazılarını üretir.

Şu da bir gerçek ki, diğer şirketler, Araştırma & Geliştirme maliyetlerinde büyük tasarruf yapmak için bu ürünleri kendi ürünleri gibi satmak istiyorlar!

Eğer bir Özel Marka müşterisi olmak istediğinizi düşünüyorsanız, lütfen bu sayfanın altındaki talep formunu doldurun ve satış ekibimizden biri kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Müşteri odaklı yükümlülükler

Pi global bir tedarikçidir ve 1998 yılından beri Su, Atık, Kimyasal, Kağıt, Havuz & Eğlence sektörlerinde Son Kullanıcılara Özel Marka / OEM anlaşmaları altında Distribütörler aracılığıyla enstrüman çözümleri sunmaktadır. Pi, Burnley, Lancashire’deki ofisleri, laboratuvarı ve yeni üretim tesisleriyle, Technostar (Mısır), Scottish Water (Birleşik Krallık), Crow Wood Leisure (Birleşik Krallık), Northern Ireland Water (Birleşik Krallık) ve Chemtrac (Amerika) gibi Avrupa, Amerika ve Orta Doğu’daki müşterileriyle dünya genelinde çalışmalar yapar ve yenilik alanında artan bir üne sahiptir.

Her bir uygulamanın farklı olduğunu kabul ederek, Pi müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler geliştirir, yerinde destek, mükemmel müşteri hizmetleri, bilgi ve uzmanlık sunarak müşteri ilişkilerini ve ürün geliştirmeye büyük önem verir. 2008 yılında Pi’ye ISO 9001 kalite akreditasyonu ödülü verilmiştir, cirosunu ikiye katlamıştır ve Araştırma & Geliştirme’de yüksek yatırımlar yapmaya sürekli devam eder (muhasebeleştirilmiş genel masrafların %25’i).

Pi, piyasadaki en iyi Bağlı Klor Analizörleri üreticisi olarak bilinmektedir, bu nedenle diğer şirketlerin kendi Özel Marka anlaşmaları çerçevesinde Pi ürünlerini satmak istemeleri normaldir. Orijinal tasarım ve üretime ilaveten, Pi ayrıca tüm gerekli olan eğitimleri, yerinde teknik desteği ve telefon desteğini de oldukça cazip indirimler ile sağlamaktadır, bu sayede Özel Marka ortakları ve Distribütörler, Araştırma & Geliştirme ve Eğitim & Destek için harcamaları gerekenden Euro, Sterlin ve Amerikan Doları para birimlerinde %40 daha az harcayarak büyük ölçekli bir para çıkışından kurtulmuş olurlar.

Bugün Pi, Chemtrac, Achromatic, AQS ve Scotmas ile dört büyük Özel Marka Anlaşmasına sahiptir, buna rağmen yapılan işlerin çoğunluğu güçlü Distribütör ortaklıkları aracılığıyla gerçekleşmektedir, Avrupa’daki satış hacminin büyümesi nedeniyle geçen yıl şirket için mükemmel bir yıl olmuştur.

Pi, Manchester Üniversitesi ile araştırma ve geliştirme alanlarında uzun yıllar yapılan işbirliğini takiben – Uzaktan Erişimli CRIUS modeliyle – dünyada çift yönlü uzaktan iletişimli otomatik kalibrasyon özellikli bağlı klor analizörü sunan ilk şirkettir. Bu ürün sayesinde, Northern Ireland Water tesislerine 300’den fazla analizör tedarik ederek tek seferde en büyük analizör siparişi alan şirket ünvanını elde etmiştir. Sürekli ürün geliştirme projeleri sayesinde, Pi çok sayıda adaylıklar ve ödüller almıştır; son zamanlarda, BIBAS 2009’da Yılın Yenilikçisi ve İşletmesi ödüllerine ve Kuzey Batı’nın en büyük işletme ödüllerine aday olmuştur; 2008 (NWSCA)’de 02 Teknoloji Yenilik Ödülünü kazanmıştır; Araştırma & Geliştirme alanında DTi SMART ödülünü almıştır ve DTi hibesini almaya hak kazanmıştır (NWDA).

Mike Riding

Mike Riding, Process Instruments Genel Müdürü:

“10. yıl dönümümüz ile, çok sayıda ürün lansmanları yaptığımız ve uzaktan erişim araştırmamızı tamamladığımız 2008 yılı, Process Instruments için harika bir yıldı. Northern Ireland Water kontratı, şirketin yenilik alanındaki somut bir tanıtımı ve dünya standartlarında ürün sunmak için taahhütü olmuştur. Pi ekibi 2009 yılında da herkesin başarısı için müşterileri ile yakın çalışmaya devam edecektir.”

Bize Ulaşın