CRIUS Enstrüman Kontrolörü

CRIUS® Enstrüman Kontrolörü

En Yüksek Kalite – Düşük Maliyetli – Üstün İşlevsellik

Kontrolör bir dizi bölümü, CRIUS® büyük kardeşi CRONOS® ve daha fazla sensör bağlantıları daha fazla işlevsellik ve 3G modem yerleşik bir renkli ekran ve isteğe bağlı daha fazla esneklik sunar. CRIUS® aralık enstrüman denetleyicisi Cazip fiyatlı bir üst olduğunu. İsteğe bağlı iletişim paketleri Profibus, Modbus ASCII, Modbus RTU, Modbus TCP ve diğerleri izin verir.

CRIUS® uygun analog çıkışları ve röleler ile her türden dört sensöre kadar bağlanmak için yeteneği ile donatılmıştır. Dört sensör yeterli değil? Sadece 4 bağlanabilir CRIUS® hep birlikte aynı ekran ve iletişim kullanarak. seçenek olarak standart ve çoklu PID döngüler olarak veri kaydı ile donatılmış, CRIUS® diğer denetleyicilerin maliyetinin bir kısmını karmaşık su arıtma süreçleri kontrol etmek çok mümkün.

Tüm kullanıcıların kendi günlük olan ve enstrüman ve uzaktan erişim güvenliği üç seviyeleri ile kullanabileceğiniz ile CRIUS® güvenle üstün işlevselliği tüm.

CRIUS® artı sensör eşittir …

 • Serbest Klor Analizörü (HaloSense)
 • Toplam Klor Monitör (HaloSense)
 • Klor Dioksit Analiz (DioSense)
 • Ozon Monitör (OzoSense)
 • Çözünmüş Oksijen Ölçer (OxySense)
 • Askıda Katı Madde Monitör (SoliSense®)
 • Bulanıklık Ölçer (TurbSense)
 • Akış Güncel Monitör (StreamerSense)
 • pH Analiz (pHSense)
 • ÖRP Analizörleri (ORPSense)
 • Organik Monitör (UV254Sense)
 • Çevrimiçi İletkenlik Monitörü (ConductiSense)
 • Partikül Sayacı (CounterSense)
 • Filtre Monitör (FilterSense)
 • >Florür Monitörü (FluoriSense)
 • Pıhtılaşma Kontrolörü (CoagSense)
 • Havuz ve Spa Kontrol Cihazı (AquaSense)
 • Dış Girişler
 • Standart konfigürasyonlardan seçim yapın ya da ‘Kendi kurmak’

Her bir sensör için CRIUS® kalibrasyon prosedürleri yoluyla kullanıcılara sorar ve bakım her bir sensör türü için zamanı geldiğinde onları hatırlatacaktır.

CRIUS® şu anda çok sayıda uygulamada kullanılmaktadır ve uzaktan erişim özelliği müşterilerimizin su arıtma gereksinimlerine çözümler getirmektedir.

CRIUS® üstün kontrolü ve sensör özelliği daha kaliteli yüzme suyu sağlayan Yüzme Havuzları pazarında tercih edilir. Yine uzaktan erişim kitlesel elektrik kullanımını ve CO 2 azaltıyor Değişken Hız Sürücüsü (VSD) kontrolü ile birlikte müşterilerimize gerekli kanıtlamaktadır emisyonlar (ve elektrik faturalarını azaltır!).

Belediye içme suyu pazarında, üstün kontrol yeteneği, özellikle klor kontrolü ve çözünmüş oksijen kontrolü için kullanılmakta olan üstün sensörlerle pıhtılaşma kontrolü gibi alanlarda tercih kontrolör yapıyor.

Uygulamalar Özeti

 • Su Arıtma
 • İçme Suyu
 • Atık Su
 • Havuz ve Spa Kontrolü
 • Endüstriyel Su
 • Yiyecek ve Içecek
 • Kağıt ve Selüloz

CRIUS® ayrıca herhangi bir piyasada kullanılmak için uygun hale dillerin çok sayıda gelebilir.

Düşünmelisiniz no-fırfırlar denetleyicisi gerektiren müşteriler CRONOS® denetleyicisi.

Su arıtma TesisiKüçük su arıtma tesisleri, nerede olursa olsun benzer sorunlarla karşı karşıya. Birincisi, SCADA altyapısının iletişim eksikliği. Kurulum maliyeti yüksek olabilir. İkinci olarak, hiçbir merkezi DCS kontrol altyapısı yok. Yine, kurulum maliyeti yüksek olabilir. Üçüncüsü ise bitkinin uzak yeri. Genellikle bu su arıtma tesisleri uzak ve erişilmesi zor bölgelerdedir.

Pi’den her üç konudaki düşük maliyetli bir çözüm mevcuttur. CRIUS® Controller, operatörün müdahalesi olmaksızın uzun süreli çalışma için uygun küçük ölçekli SCADA ve tam çevrimiçi PID kontrol sensörlerini (örneğin klor, pH, bulanıklık, vb.) Sağlamak için kapasiteye sahiptir.

Uzaktan erişim yeteneğini göstermek için CRIUS® lütfen buraya tıkla.

CRIUS® çoklu parametre kontrolünü benzer şekilde kullanan diğer müşteriler hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşin?

Odak Ons içilebilir, atık, süreç ve havuz sularında enstrümantasyon, süreç ölçümü ile ilgili teknik bilgi veren e-posta ile dağıtılan kısa makaleler bir dizi vardır. Eğer e-posta listesine lütfen katılmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Bir Pi denetleyicisi kullandıysanız onlar size rakipsiz kontrol seçenekleri vermek bilecek ama eğer Pi’nin yeni kontrolörler de en fazla 20 adlandırılmış bireylere yönelik bireysel güvenlik teklif olduğunu biliyor muydunuz?

Pi’nin kontrolörler her zaman esneklik verdik ama eğer Pi’nin yeni kontrolörler herhangi bir açıklama 16 sensör kapasiteli olduğunu biliyor muydunuz?

CRONOS Kontrolör

Bu Odak On Pi yeni bulunabilir en popüler 10 yenilikleri açıklar CRONOS® ve CRIUS®.

No: 1 – İnsan okunabilir hizmet günlüğü

Her ikisi de CRONOS® ve CRIUS® vb mevcut ayarları dahil aracın bütün tarihini vererek, kalibrasyon bir mühendis bir enstrüman sol nasıl büyük bir anlık sağlar – analizör / kontrolör indirilebilir bir insan okunabilir hizmet günlüğü vardır.

No: 2 – Klonlama tesisi

Hiç aynı ayarlarla birçok aletleri kurmak zorunda? Sadece bir tane kurmak ve başkalarına kopya!

Bağlantılar Örnek
No: 3 – Ekran kablo şemaları üzerinde

Manuel Kayıp ya da bulmak için rahatsız olamaz? Pi’nin analizörleri cevap var!

No 4 – Bir sensör ile neler biraz daha bilgi ister misiniz?

Pi’nin yeni sensör bakım sayfaları sonra sadece sizin için vardır! açıkça mevcut sensöründen gelen sinyal tüm yönleri hakkında detaylı bilgiler.

Veri kaydıNo: 5 – Enstrüman veri kayıt oldukça neye ihtiyacınız vermiyorum?

Pi’nin yeni bir görünüm veri günlüklerine CRONOS® ve CRIUS® (Indirilebilir) neredeyse her şeyi datalog izin daha bir sürü birden fazla aralıklarla aynı parametreleri datalog, ekranda grafik koymak ve. enstrüman datalogging kadar kolay ve tam olmamıştı.

No 6 – Yeni muhafaza

Yeni kasa esnekliği olan duvarda, kutup ve küpeşte monte ve hatta gömülebilir montaj yeni bir seviyeye getiriyor. Sadece bu değil, ama size çalışmak için oda bir sürü verir ve hatta yedek canlı, kablo röleleri kolaylaştırmak için nötr ve topraklama terminalleri vardır!

No 7 – Yeterince I / O?

Sadece papatya zinciri 4 Üzülmeyin CRIUS® Birlikte ve vb aynı ekran, haberleşme seçenekleri kullanabilirsiniz ve 16 sensöre kadar vermek için I / O dört kat artış olabilir.

No: 8 – zorunda değilsiniz kılavuzlarında şeyler hakkında okuma sıkıldınız mı?

Pi’nin yeni kılavuzlar her enstrüman için ısmarlama vardır. manuel manuel sadece ne var vardır bu yüzden her enstrüman maç ‘inşa’ var!

CRIUS Kontrolör

No 9 – operatör ayarlarından onlar olmamalıdır ile karıştırmasını edildi?

Daha fazla yok! 20 bireysel kullanıcı ayarlanabilir oturumlar sayesinde, insanların ihtiyaç duydukları erişim ve daha fazla verebilir.

No. 10 – Kontrol algoritmaları

Pi harika kontrol algoritmaları geliştirmek için bir ün kazanmıştır ve bu yeni ile devam etti CRONOS® ve CRIUS® ileri beslemeli kontrol algoritmaları tanıtımı ve (örneğin koagülasyon kontrolü gibi karmaşık sistemlerde kullanılmak üzere) kullanmak için doğru kontrol felsefesini seçen bir ana kontrolör ile.

Bizimle Irtibata...

Tel: +90 532 351 59 87

E-posta: satis@processinstruments.com.tr

"İleri Teknoloji Ürünlerimizi,
25 Yıllık Uygulama
Tecrübemizle Hizmetinize
Sunuyoruz."

Kahraman Kalyoncu

Türkiye Takım Lideri

Tel: +44 (0)7908 765113

E-posta:daniel.nearney@processinstruments.net

"Temasa, ben yardımcı
olmaktan mutluluk duyarım."

Daniel Nearney

Merkez Büro İletişim

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Yardım için Aşağıdaki tıklayın

Bir Fiyatı Ihtiyacınız Var?

Değil Türkiye'de?