Process Instruments (UK) Ltd (Pi) Burnley (UK) ofisleri, bir laboratuar ve yeni üretim tesisleri ile 1998 yılından beri su analiz cihazı çözümleri sunan küresel bir tedarikçisi konumundadır, Pi 50 müşterileri ile yenilik için artan bir üne sahiptir ülkeler, 6 kıtada. Pi iş önemli bir bölümü Private Label / OEM anlaşmaları yoluyla, yani adı ‘Süreç Araçlar’ yaygın olarak Rakiplerimizin çok olarak bilinmemektedir. Bunun yerine yerine piyasadaki en güvenilir, esnek ve tartışmasız en iyi su kalitesi analiz ile müşterilerimize sunmak hedefliyoruz bir marka inşa odaklanmak.

Pi'nin Değerleri, Vizyonu ve Misyonu

Pi’nin Değerleri, Vizyonu ve Misyonu

Hiçbir uygulama aynı olduğunu kabul ederek, Pi müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler geliştirir ve değerli yerinde destek, mükemmel müşteri hizmetleri, bilgi ve uzmanlık sunarak ürün geliştirme ve iyileştirme, müşteri ilişkileri kararlıdır. Pi ISO 9001 kalite belgeleme, ISO 14001 çevre belgeleme ve BS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri belgeleme almıştır. ürünlerinin piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse her yıl >20% büyüme elde Pi (yükü 30% için muhasebe) Araştırma & Geliştirme büyük yatırımlar yapmaya devam etmiştir bu yüzden her zaman piyasadaki en ileri teknolojiye sahip sistemler sunmak için güvenilemez .

Pi tarafından piyasaya sürülen yeniliklerin çoğu bu tür Manchester Üniversitesi’nden, Lancaster Üniversitesi ve Warwick Üniversitesi gibi eğitim kurumları ile işbirliği yıllık sonucudur. Bu sürekli ürün geliştirme, aynı zamanda Uluslararası Başarı ve Kırmızı Gül Ödülleri’nde Editörün Seçimi Ödülü, Lancashire Telegraph İş Ödülleri’nde Teknoloji Ödülü, ve Burnley Business Awards’da 2015 İnovasyon Ödülü de dahil olmak üzere yılda sayısız ödül kazanan Pi yol açmıştır . Pi ayrıca Ticaret Ödülleri’nde İngiliz Odası Uluslararası İşletme Başarı bölgesel kazanan ve Teknoloji, bir DTi SMART Ödülü aracılığıyla Yenilik O2 Ödülü kazandı ve Araştırma & Geliştirme (NWDA) için bir DTi hibe layık görüldü. Son olarak Pi, İngiltere Teknoloji Stratejisi Kurulu’ndan iki Innovate UK Grants ödülü aldı. Pi, 2017 Kırmızı Gül Ödülleri’nde Mühendislik Ödülü aldı.

Pi piyasadaki en iyi su kalitesi Analizörler yapmak için bilinir – bu yüzden diğer şirketler Özel Etiketler anlaşmalar çerçevesinde kendi olarak satmak isteyen hiç sürpriz olarak gelir. özgün tasarım ve üretimine ek olarak, Pi müşterilerine gereken tüm eğitim vermektedir. Kendi marka altında Pi ürünleri satan re göre, Özel Etiketlermüşteriler hala iyi bir marj yapma ederken nedeniyle Pi edinilebilir çekici indirim, kendi geliştirme maliyetleri bir servet kaydedin.

Process Instruments gelecek …

Hiç hiç hiç, adapte iyileştirilmesi, büyüyor. sürekli boru hattı birçok ürün gelişmeler ile daima pazar lideri olacak Pi, sadece biziz bilmiyor olabilir söylemek güvenli olduğunu!

Eğer Pi, ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum ve sizin için işe yarayabilecek nasıl, neden telefon almak değil ve şu anda bize bir halka vermek olurdu?+44 1282 422835.

Roger Heise, Başkanı Process Instruments:

“2018 Pi için bir başka harika yıl oldu. Pi ekibi, daha fazla ürün lansmanı ve yeniliklerle birlikte, herkesin 2019’daki başarısı için müşterileriyle yakın bir şekilde çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyor.”

“Eğer biz o zaman size yardımcı olabilecek yollar geliyor Eğer bana en doğrudan e-posta gönderin[email protected]. Bizim ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz kontrolörleri daha yakından bakmak olsun. ”

Bizimle Irtibata...

Tel: +90 532 351 59 87

E-posta: [email protected]

"İleri Teknoloji Ürünlerimizi,
25 Yıllık Uygulama
Tecrübemizle Hizmetinize
Sunuyoruz."

Kahraman Kalyoncu

Türkiye Takım Lideri

Tel: +44 (0)7854 133327

E-posta: [email protected]

"Temasa, ben yardımcı
olmaktan mutluluk duyarım."

Rob Paramore

Merkez Büro İletişim

Tel: +44 (0)7497 861662

E-posta: [email protected]

"Temasa, ben yardımcı
olmaktan mutluluk duyarım."

Julius Guth

Merkez Büro İletişim

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Yardım için Aşağıdaki tıklayın

Bir Fiyatı Ihtiyacınız Var?

Değil Türkiye'de?