Pi dünyanın en iyi Klor Analizörleri bazı yapar.

Çok iyi aslında, diğer şirketler onlara Araştırma ve Geliştirme para büyük meblağlar tasarruf kendi olarak satmak istiyorum!
Eğer bir Private Label müşteri olmak isteyebilirsiniz düşünüyorsanız, bu sayfanın altındaki isteme formunu doldurun ve satış ekibinin bir sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir lütfen.

Müşteri led gereksinimler

Pi küresel bir tedarikçi ve Private Label/OEM anlaşmaları kapsamında, Distribütörler aracılığıyla 1998 yılından beri enstrüman çözümleri sunan olmuştur ve Su, Atık, Kimya, Kağıt, Havuz & Leisure sektörlerindeki Son Kullanıcılara. Crow Ahşap Leisure Burnley (UK) ofisleri, bir laboratuar ve yeni üretim tesisleri ile, Pi yenilik için giderek büyüyen bir üne sahiptir ve Avrupa, Amerika ve TECHNOSTAR (Mısır) da dahil olmak üzere Ortadoğu’da, İskoç Su (İngiltere) müşterileri ile küresel olarak faaliyet, Kuzey İrlanda Su (UK) ve Chemtrac (Amerika).

Hiçbir uygulama aynı olduğunu kabul ederek, Pi müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler geliştirir ve değerli yerinde destek, mükemmel müşteri hizmetleri, bilgi ve uzmanlık sunarak ürün geliştirme ve iyileştirme, müşteri ilişkileri kararlıdır. 2008 yılında Pi, ISO 9001 kalite sertifikası verildi cirosunu iki katına ve (yıl havai% 25’ini) Araştırma & Geliştirme büyük yatırımlar yapmaya devam etti. 2016’da Pi’ye ISO 14001 çevre sertifikası ve BS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikası verildi.

Pi piyasadaki en iyi Klor Analyser yapmak bilinmektedir – yani diğer şirketler Private Label anlaşmalar çerçevesinde kendi olarak satmak istediğinizde hiçbir sürpriz olarak gelir. Özgün tasarım ve üretimine ek olarak, Pi sağlar tüm eğitim, yerinde Private Label ortakları ve Distribütörler Araştırma ve amp para büyük meblağlar tasarruf teknik destek ve telefon desteği; Gelişim ve Eğitim & Destek.

Iş çoğu hala geçen yıl önemli satış büyümesi ile sonuçlanan, şirket için mükemmel bir yıl olduğunu kanıtlamaktadır ile, güçlü Dağıtıcı ortaklıklar yoluyla gelir rağmen bugüne kadar Pi, Chemtrac, akromatik, AQS’nin ve Scotmas ile dört büyük Private Label Anlaşmaları vardır Avrupa.

Manchester Üniversitesi ile ortak araştırma ve geliştirme uzun yıllar takip – Uzaktan Erişim ile CRIUS® – pi dünyada iki yönlü uzaktan iletişim ile tek otomatik kalibre bakiye klor analizörü sunuyor. Bu ürün Kuzey İrlanda Su 300 analiz temini için, şimdiye kadar muhtemelen en büyük tek analizörü sırasını kazanan firma sorumlu oldu.

Sürekli ürün geliştirme projeleri ile Pi birçok adaylık ve ödül aldı. Pi, Red Rose Uluslararası Başarı Ödülünü ve Editörün Seçimi Ödülü’nü aldı. Lancashire Telegraph İş Ödülleri Teknoloji Ödülü. Burnley İş Dünyası Ödülleri 2015 İnovasyon Ödülü. Pi, İngiliz Ticaret Odası Ödülleri Uluslararası İş Başarı bölgesel ödülünü kazandı. Pi, Teknoloji ile İnovasyon için O2 Ödülü’nü kazandı. Pi, DTM SMART ödülü ve Araştırma ve Geliştirme İçin DTi (NWDA) aldı. Son zamanlarda Pi, İngiltere Teknoloji Stratejisi Kurulu’ndan iki Innovate UK Grants ödülü aldı. Pi, 2017 Kırmızı Gül Ödülleri’nde Mühendislik Ödülü’nü kazandı.<

Mike Riding, Genel Müdür Process Instruments:

2019, Process Instruments için başka bir harika yıla dönüşüyor. Pi ekibi, 2019’daki herkesin başarısı için müşterileri ile yakın çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyor.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Bizimle Irtibata...

Tel: +90 532 351 59 87

E-posta: satis@processinstruments.com.tr

"İleri Teknoloji Ürünlerimizi,
25 Yıllık Uygulama
Tecrübemizle Hizmetinize
Sunuyoruz."

Kahraman Kalyoncu

Türkiye Takım Lideri

Tel: +44 (0)7908 765113

E-posta:daniel.nearney@processinstruments.net

"Temasa, ben yardımcı
olmaktan mutluluk duyarım."

Daniel Nearney

Merkez Büro İletişim

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Yardım için Aşağıdaki tıklayın

Bir Fiyatı Ihtiyacınız Var?

Değil Türkiye'de?