Charge Analyser

ChargeSense

Laboratory Charge Analyser for the determination of charge demand at the wet end of a paper machine.

Learn More

CRONOS® Çevrimiçi Enstrüman Kontrolörü

Çok Parametreli Analiz

Çoklu sensör, çok parametreli, çok kanallı analizörler büyük ölçüde vb pH, bakiye klor, ORP, ozon, dahil olmak üzere herhangi ölçülenin noktası başına maliyetini düşürebilir.

Daha fazla bilgi edin

Iletkenlik ölçer

ConductiSense

Pi online iletkenlik metre ConductiSense aralığı herhangi bir sulu çözeltinin çevrimiçi iletkenliğini ölçmek için dünyada mevcut en yeni ve en iyi iletkenlik sensörleri bugün kullanmak.

Daha fazla bilgi edin

Klor Dioksit Sensörü

DioSense

Çevrimiçi, sürekli Klor Dioksit Analizörleri, Klor Dioksit Monitörler, Klor Dioksit Metre ve Klor Dioksit Kontrolörleri bugün dünyada mevcut en son ve en iyi klor dioksit sensörü kullanır DioSense aralığı makyaj.

Daha fazla bilgi edin

Klor Sensörü

HaloSense

Monitör HaloSense aralığı ölçüm ve kalıntı klor seviyelerinin kontrolü gerektiren bir çok uygulamada kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi edin

ORP Sensörü

ORPSense

Pi ORP Metre ORPSense aralığı herhangi bir sulu çözeltinin çevrimiçi Redoks potansiyelini ölçmek için dünyada mevcut en yeni ve en iyi ORP sensörleri bugün kullanmak.

Daha fazla bilgi edin

Ozon Sensörü

OzoSense

Suda ozon konsantrasyonunun ölçümü için Pi Bağlı Ozon Analizörü, kurulumu ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve para için mükemmel değer sunarken, rakipsiz kararlılık, doğruluk ve hassasiyet sunmaktadır.

Daha fazla bilgi edin

pH Metre

pHSense

Pi online pH metre pHSense aralığı herhangi bir sulu çözeltinin çevrimiçi pH değerini ölçmek için dünyada mevcut en yeni ve en iyi pH sensörleri bugün kullanmak.

Daha fazla bilgi edin

UV254 Analiz

UV254Sense

UV254Sense UVA/UVT monitör gerçek zamanlı organik UVA (ultraviyole absorbans) ve UVT (ultraviyole iletim) analizi, şimdi sınırlı yaygın uygulanabilirliği ile pahalı ve karmaşık olmuştur kadar bir şeydir sağlar.

Daha fazla bilgi edin