Coagulation Controller

CoagSense

Pi’s CoagSense coagulation controller is an integrated controller that accepts multiple inputs from appropriate parameters including pH, flow, temperature, UV254, turbidity and streaming current.

Learn More

Iletkenlik ölçer

ConductiSense

Pi online iletkenlik metre ConductiSense aralığı herhangi bir sulu çözeltinin çevrimiçi iletkenliğini ölçmek için dünyada mevcut en yeni ve en iyi iletkenlik sensörleri bugün kullanmak.

Daha fazla bilgi edin

Klor Dioksit Sensörü

DioSense

Çevrimiçi, sürekli Klor Dioksit Analizörleri, Klor Dioksit Monitörler, Klor Dioksit Metre ve Klor Dioksit Kontrolörleri bugün dünyada mevcut en son ve en iyi klor dioksit sensörü kullanır DioSense aralığı makyaj.

Daha fazla bilgi edin

Fluoride Monitor

FluoriSense

Pi’s FluoriSense range of fluoride monitors and fluoride analysers utilise the very latest and best fluoride sensors available in the world today for measuring the online fluoride content of any potable water.

Learn More

Klor Sensörü

HaloSense

Monitör HaloSense aralığı ölçüm ve kalıntı klor seviyelerinin kontrolü gerektiren bir çok uygulamada kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi edin

Laboratory Charge Analyser

LabSense

Pi’s range of LabSense Laboratory Charge Analysers used to determine optimal coagulant dose on a water treatment plant.

Learn More

ORP Sensörü

ORPSense

Pi ORP Metre ORPSense aralığı herhangi bir sulu çözeltinin çevrimiçi Redoks potansiyelini ölçmek için dünyada mevcut en yeni ve en iyi ORP sensörleri bugün kullanmak.

Daha fazla bilgi edin

Ozon Sensörü

OzoSense

Suda ozon konsantrasyonunun ölçümü için Pi Bağlı Ozon Analizörü, kurulumu ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve para için mükemmel değer sunarken, rakipsiz kararlılık, doğruluk ve hassasiyet sunmaktadır.

Daha fazla bilgi edin

Partikül Sayacı

ParticleSense

İlk parçacık tek bir analizör birden fazla sensör izin sayaçları. CounterSense 2 127 mikron boyut ve sayım partikülleri yeteneği ile sofistike bir parçacık sayacı.

Daha fazla bilgi edin

pH Metre

pHSense

Pi online pH metre pHSense aralığı herhangi bir sulu çözeltinin çevrimiçi pH değerini ölçmek için dünyada mevcut en yeni ve en iyi pH sensörleri bugün kullanmak.

Daha fazla bilgi edin

Suspended Solids Monitor

SoliSense®

Whatever level of suspended solids from 2 NTU all the way up to >8% solids, the SoliSense® is the solution.

Learn More

Akış Güncel Monitör

StreamerSense

Etkili bu pıhtılaşma analiz algılar ve artık pıhtılaştırıcı seviyesini kontrol.

Daha fazla bilgi edin

Turbidity Meter

TurbSense®

Anywhere where the measurement range is 0.01-1000 NTU (approx 0-2000 mg/l, application dependent) is a suitable application for the TurbSense® online turbidity meter.

Learn More